Profesori diriginţi 2020-2021

Categorie: Diriginți Creat: Luni, 14 Septembrie 2020

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Diriginte la clasa

Specializarea/calificarea clasei

1

RUSU MANUELA

IX A

Matematică – informatică intensiv informatică

2

RODU ELENA

IX B

Matematică – informatică intensiv informatică

UNGURIANU AURELIA

IX C

Ştiinţe ale naturii

ANECHITEI CRISTINA

IX D

Ştiinţe sociale

BULMAGĂ LIGIA

IX E

Filologie

BÂRSAN DANA

IX F

Tehnician operator tehnică de calcul

APACHIȚEI IONELA

IX G

Tehnician în automatizări

RADEȘ MARICICA

IX I

Tehnician în instalaţii electrice

BASARAB LOREDANA

IX L

Tehnician proiectant CAD

10 

DĂNILĂ ANDREEA MARA

IX M

Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii

11 

IONESCU LUIGI

X A

Matematică – informatică intensiv informatică

12 

COHAL DANIELA

X B

Matematică – informatică intensiv informatică

13 

IACOB NICULINA

X C

Ştiinţe ale naturii

14 

IONIŢĂ IRINA

X D

Ştiinţe sociale

15 

BILOCOPETIUC IULIANA

X E

Filologie

16 

TURCU LIANA

X F

Tehnician operator tehnică de calcul

17 

MIHALACHE   LOREDAN

X G

Tehnician în automatizări

18 

CHIRILĂ CLAUDIU

X I

Tehnician în instalaţii electrice

19 

TOMA VIOREL

X L

Tehnician mecatronist

20 

NECHITA CEZAR

X M

Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii

21 

GAVRIL RODICA

XI A

Matematică – informatică intensiv informatică

22 

NACU PAULA IULIANA

XI B

Matematică – informatică intensiv informatică

23 

ANDRIESEI CĂTĂLINA

XI C

Ştiinţe ale naturii

24 

DUPIR VASILICA

XI D

Ştiinţe sociale

25 

MAXIM SIMONA

XI E

Filologie

26 

CHELARU ANDREEA

XI F

Tehnician operator tehnică de calcul

27 

BALTĂ MIHAELA

XI G

Tehnician în automatizări

28 

VĂRVĂRUC MARIA

XI H

Tehnician electronist

29 

DÂRVARU EMIL

XI I

Tehnician în instalaţii electrice

30 

HERŢANU CARMEN

XI L

Tehnician proiectant CAD

31 

ȘMADICI IRINA

XI M

Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii

32 

PĂDURARU NADIA

XII A

Matematică - informatică intensiv informatică

33 

DASCALIUC DOINA

XII B

Matematică - informatică intensiv informatică

34 

IONOVICI ADINA

XII C

Ştiinţe ale naturii

35 

PETRUNE LIVIA

XII D

Ştiinţe sociale

36 

TĂNASE ANAMARIA

XII E

Filologie

37 

BIDAŞCĂ MANUELA

XII F

Tehnician operator tehnică de calcul

38 

CIMPOEȘU HĂISUC GABRIEL

XII G

Tehnician în automatizări

39 

ŞTIULER FLORIN

XII H

Tehnician electronist

40 

HĂILĂ DĂNUȚ

XII I

Tehnician în instalaţii electrice

41 

VOIAȘCIUC ADRIANA

XII L

Tehnician mecatronist

42 

ŞTIR IOAN

XII M

Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii

43 

FUNDUIANU LUMINIȚA

IX P

Mecanic – auto (şcoală profesională)

44 

AMIHĂLĂCHEOAIE IOAN

IX R

Tinichigiu vopsitor auto (şcoală profesională)

45 

ROBCIUC EMIL

IX S

Electrician exploatare joasă tensiune (școală profesională)

46 

CREȚU GEORGETA

X P

Mecanic – auto ( şcoală profesională)

47 

LAZĂR CONSTANTIN DAN

X R

Electronist aparate și echipamente (școală profesională)

48 

BOBUȚANU LILIANA

X S

Electrician exploatare joasă tensiune (școală profesională)

49 

GOCIU MIHAI

XI P

Mecanic – auto (şcoală profesională) / Electrician constructor (dual)

Accesări: 86