Nr. crt. |
Numele şi prenumele |
Diriginte la clasa |
Specializarea/calificarea clasei |
1 |
BIDAȘCĂ MANUELA |
IX A |
Matematică - informatică intensiv informatică |
2 |
DASCALIUC DOINA |
IX B |
Matematică - informatică intensiv informatică |
3 |
IONOVICI ADINA |
IX C |
Ştiinţe ale naturii |
4 |
PETRUNE LIVIA |
IX D |
Ştiinţe sociale |
5 |
TĂNASE ANAMARIA |
IX E |
Filologie |
6 |
MACOVEI ALINA |
IX G |
Tehnician în automatizări |
7 |
ŞTIULER FLORIN |
IX H |
Tehnician electronist |
8 |
HĂILĂ DĂNUȚ |
IX I |
Tehnician în instalaţii electrice |
9 |
VOIAȘCIUC ADRIANA |
IX L |
Tehnician mecatronist |
10 |
ANASTASIEI RALUCA |
IX M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
11 |
RUSU MANUELA |
X A |
Matematică – informatică intensiv informatică |
12 |
RODU ELENA |
X B |
Matematică – informatică intensiv informatică |
13 |
AFLOAREI GEORGETA |
X C |
Ştiinţe ale naturii |
14 |
ANECHITEI CRISTINA |
X D |
Ştiinţe sociale |
15 |
BULMAGĂ LIGIA |
X E |
Filologie |
16 |
BÂRSAN DANA |
X F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
17 |
APACHIȚEI IONELA |
X G |
Tehnician în automatizări |
18 |
RADEȘ MARICICA |
X I |
Tehnician în instalaţii electrice |
19 |
BASARAB LOREDANA |
X L |
Tehnician proiectant CAD |
20 |
DĂNILĂ MARA |
X M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
21 |
IONESCU LUIGI |
XI A |
Matematică – informatică intensiv informatică |
22 |
BILOCOPETIUC IULIANA |
XI B |
Matematică – informatică intensiv informatică |
23 |
IACOB NICULINA |
XI C |
Ştiinţe ale naturii |
24 |
IONIŢĂ IRINA |
XI D |
Ştiinţe sociale |
25 |
MUNTEANU LUMINIȚA |
XI E |
Filologie |
26 |
TURCU LIANA |
XI F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
27 |
MIHALACHE LOREDAN |
XI G |
Tehnician în automatizări |
28 |
CHIRILĂ CLAUDIU |
XI I |
Tehnician în instalaţii electrice |
29 |
TOMA VIOREL |
XI L |
Tehnician mecatronist |
30 |
NECHITA CEZAR |
XI M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
31 |
GAVRIL RODICA |
XII A |
Matematică – informatică intensiv informatică |
32 |
NACU PAULA IULIANA |
XII B |
Matematică – informatică intensiv informatică |
33 |
ANDRIESEI CĂTĂLINA |
XII C |
Ştiinţe ale naturii |
34 |
DUPIR VASILICA |
XII D |
Ştiinţe sociale |
35 |
MAXIM SIMONA |
XII E |
Filologie |
36 |
CHELARU ANDREEA |
XII F |
Tehnician operator tehnică de calcul |
37 |
BALTĂ MIHAELA |
XII G |
Tehnician în automatizări |
38 |
VĂRVĂRUC MARIA |
XII H |
Tehnician electronist |
39 |
ŞTIR IOAN |
XII I |
Tehnician în instalaţii electrice |
40 |
HERŢANU CARMEN |
XII L |
Tehnician proiectant CAD |
41 |
ȘMADICI IRINA |
XII M |
Tehnician mecanic pentru întreţinere şi reparaţii |
42 |
VĂRĂVĂRUC ROMICĂ |
IX P |
Mecanic – auto ( şcoală profesională) |
43 |
CIRIMPEI RADU |
IX R |
Tinichigiu vopsitor auto (şcoală profesională) |
44 |
FUNDUIANU LUMINIȚA |
X P |
Mecanic – auto (şcoală profesională) |
45 |
HORODINCU FLORIN |
X R |
Tinichigiu vopsitor auto (şcoală profesională) |
46 |
ROBCIUC EMIL |
X S |
Electrician exploatare joasă tensiune (școală profesională) |
47 |
BILOCOPETIUC PAUL |
XI P |
Mecanic – auto ( şcoală profesională) |
48 |
LAZĂR CONSTANTIN DAN |
XI R |
Electronist aparate și echipamente (școală profesională) |
49 |
BOBUȚANU LILIANA |
XI S |
Electrician exploatare joasă tensiune (școală profesională) |